Nejhorší fans? Můj pohled.

24. března 2015 v 16:46 | Ona.
Zdravím!
Hned ze začátku chci říct, že nehážu všechny fanynky/fanoušky do jednoho pytle. Vím,že to tak bude znít a budu to i tím stylem psát,ale nemyslím to tak. Vím, že někteří fanoušci,především tedy fanynky jsou normální a mají ke svému "vzoru" úctu, ale sami dobře víte, že to u všech pravda není.

Dle mého mají nejhorší fanoušky právě One Direction a Justin Bieber. Jasně. Mají velkou skupinu fanoušků,ale taky velkou skupinu "duševně nemocných." (přiznávám,vyznělo to hnusně.) Beliebers a Directioners (snad je to napsáno správně) jsou snad největší fanouškovská skupina vůbec. Nepatřím mezi ně,ale Justina ani 1D nehejtuju. Od obou se najdou písničky,které se mi hodně líbí,kdo mi spíš vadí jsou jejich fanatičtí fanoušci,přesněji fanynky.
Chápu, že je mají rády,vzhlíží k nim,inspirují se jimi, ale vše s mírou. Myslím, že není nutné stalkovat podobné hvězdy do jejich domovů,na jejich procházky a bůh ví kam ještě. Od toho tu jsou novináři,kteří až příliš lezou do soukromí a nechápu,proč se fanynky snižují na jejich úroveň. Za takové fanynky "stalkerky" bych se já,jakožto hvězda styděla. Proč jim nemůžou dát volnost? Všude je obhajují,ale neuvědomují si, že právě oni můžou být nejtěžším břemenem pro tu danou slavnou osobu.
Uznávám. Urážky typu: "1D jsou buzny!" "Justin přivolává globální oteplování" jsou dost než neoriginální,ale taková debilní kritika by neměla urazit. Obhajoba typu: " Ty si větší buzna." a další podobné argumenty taky nejsou zrovna na vrcholku stěru, ale chápu, snaha byla.
Nechci,opakuji nechci se zastávat tzv. "haterů." ale oni si jen napíšou "urážlivý" komentář,stoupne jim ego a jdou dál. Lézt někomu potají za ploty domu,zasypávat ho stupidními dotazy,po koncertu ho nenechat ani vydechnout a další věci,které dělají jen bezmyšlenkové fanynky,jsou myslím věc závažnější.
Smutné je, že si některé holky ani neuvědomují, jak trapně se vyjadřují a jaké šílené holky ze sebe dělají.
Není divu, že právě Directioners a Beliebers jsou největším terčem urážek, při tom si za své vyjadřování můžou sami.
Opravdu dávám respekt holkám,které se k takovým urážkám a narážkám na jejich idoly postaví čelem a jsou schopny se k tomu 'vyspěle' postavit.
Někdy mě dostávají i nějaké "fan stránky" na facebooku. Říkám si, že těm adminkám je průměrně 12 let (neříkám u všech..) protože věci,které jsou schopné napsat a zveřejnit.. někdy je to fakt něco.

Vážně se divíte, že se "posunují" od podia? Vždyť některé z vás jsou schopné na ně vyletět se zásnubním prstýnkem a předmanželskou smlouvou. Když jsem tohle uviděla poprvé,řekla jsem něco jako "Ku*va,dělás si prd*el? Divíš se? Já mít fanoušky jako jste vy všude chodím s ochrankou a na koncerty budu pouštět jen ty co projdou psychickým testem."

Vážně by se některé fanynky měly nad sebou hluboce zamyslet a projistotu se vyhýbat sociálním sítím,protože svému vzoru (nevím,jak jinak to napsat:D) udělají leda tak ostudu.

(Je dost možný, že to adminka stránky myslela jinak,ale já to pochopila takhle a jsem si jistá, že nejsem sama)

Fanynky Demi Lovato mi příjdou třeba naprosto bez problémové. To se dá říct třeba i o Miley. Samozřejmě najdou se i výjimky,ale ne v takovém počtu jako předešlé dvě zmíněné skupiny fanoušků.

Neházím všechny do jednoho pytle, vím, že některé se chovají na úrovni.


-Elle

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama