Jsem moc stará/mladá na..

22. března 2015 v 19:12 | Ona.
Zdravím:)
Po delší odmlce jsem zpět.
Už pár dní tu mám nový vzhled. Nejsem s ním 100% spokojená, takže se budu snažit ho co nejdříve zdokonalit.


Hodně lidí mi říká, že se nechovám na svůj věk. I já si tak občas připadám. Učitelky se na mě ve vyučování obrací z otázkami, u kterých se i já divím svým odpovědím. Vyrůstala jsem mezi staršíma a nějak jsem s nimi zůstala. Navzájem si nevadíme, tak nevidím důvod proč to měnit. Někdy je to právě problém z mé strany, že si nerozumím se stejně starými dětmi,protože od nich zbytečně moc očekávám. Zpět k tématu.

Spolužáci dříve nechápali,jaktože chodím na plesy určené "dospělým", prý jsem na to moc mladá. S plesy jsem začínala po boku rodičů, tak nevím, kde hledali problém.

Sleduju kreslené filmy. Líbí se mi HSM,sleduju Violettu,zkrátka se mi líbí disney filmy a hned musím být středem posměšků. Vážně? Disney má pod sebou hodně filmů,takže je tu velké %, že i vy se na ně dívete a ani o tom nevíte.
Proč musí být hned trapné takové filmy/seriály sledovat? Dříve jsme s kamarádkou čekali na 15:05,abychom se spolu mohli podívat na nový díl Totally spies na Jetixu. Noa?

Prý jsem začínala v brzkém věku chodit na akce. Jo,měla jsem nízký věk, ale nedělala jsem nic špatného a byla jsem po boku dospělého. Rodiče mi akce dovolovali,protože mi věřili. Neříkám, že jsem se vracela o půl 5 ráno, měla jsem limity, ale důvěru ve mě měli a já se snažila ji neporušovat.


Být na něco "stará" nebo "mladá" je jedna věc, ale říkát o někom, že je "dětinský" jen proto, že sleduje animáky, to ještě nic neznamená.
Připouštím. Byla jsem mladá na zábavy některého typu, ale pod dohledem, takže některé narážky vážně nebyli potřebné.

Tenhle článek nedává moc smysl a nejspíš ani nepochopíte, co jsem chtěla říct, ale.. ale.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama